تبلیغات
ره گم کرده نقشه راه در قلب توست - گزیده ای از وصیتنامه شهید محمود کریمی
تاریخ : شنبه 30 آذر 1392 | 04:14 ب.ظ | نویسنده : ره گم کرده

کاش حداقل هفته ای یک بار یک وصیت شهدا در جمع دوستانه خود بخوانیم

یا ایهالذین آمنو اطیعوالله و اطیعوالرسول واولاامر منكم"

خدایا تو شاهدی كه شرق و غرب برای نابودی اسلام توطئه كرده اند  و بر ما واجب است دفاع كنیم و تا آخرین قطره خون خود از اسلام عزیز كه پایه اصلی آن در ایران است دفاع كنیم و نگذاریم كوچكترین ضربه ای به آن وارد شود.

و آن كسانی كه می گویند اگر در زمان پیامبر (ص) یا امام علی (ع) یا امام حسین (ع) بودیم برای جهاد در راه خدا در كاب آنها میجنگیدیم  و حال كه اسم جهاد می آید میگویند این جهاد در راه خدا نیست و بر سر قدرت است بدانید كه سخت در اشتباهید و این كه میگویند اگر زمان پیامبر بود میجنگیدیم آن موقع هم یك دلیل كذب دیگر می آوردید.

سخنی با برادران و خواهران خزب الهی:برادران و خواهران بزرگوار قدر خودتان را بدانید و قداست اسلامی بودنتان را حفظ كنید گول هر كسی را نخورید و گوش به فرمان امام عزیزمان باشید.

من خودم داوطلبانه برای دفاع از اسلام و دست آروردهای انقلاب اسلامی به سوی جبهه ها اعزام شدم و امیدوارم كه خانواده های محترم شهدا ، اسراء ، مفقودین و جانبازان  مرا مورد بخشش قرار دهند..

همه مردم مسلمان و مظلوم دنیا چشم به ما دوخته اند كه آیا از حق مظلوم دفاع كنیم  و به ظالم بتازیم یا خیر ، بدانید وقت امتحان الهی رسیده است و خداوند این امانت الهی (انقلاب اسلامی) را در اختیار ما قرار داده تا ببینیم چگونه از آن استفاده میكنیم .
طبقه بندی: اجتماعی، مذهبی،
برچسب ها: وصیت نامه، شهید، کریمی، امتحان الهی،

  • گلوله
  • بک لینک
  • تیم بلاگ
  • دست نویس