تبلیغات
ره گم کرده نقشه راه در قلب توست - برف
تاریخ : پنجشنبه 21 آذر 1392 | 09:50 ب.ظ | نویسنده : ره گم کرده
امروز اهر مثل قدیما حال و هوا برفی داشت. چون تعطیل بود و سرد بیرون نرفتم ببینم که سایر مناطق چه جوریه ولی کوچه خودمون ماشینایی که پارک کردن مثل یه کوه برف دیده میشه. منظره خیلی زیبایی داره کاش شما هم بودین و می دیدین !!!!!!!!!!

اما یه لحظه به یاد پارسال همین موقع افتادم(خدایا شکرت بخاطر نعمت هایی که دادی و یادمون میره که برا ذره ذرش شکر کنیم) تو چادر ،سرما،پس لرزه های پی در پی، ...(سانسورش کردم بعضی قسمت ها رو) چرا به این زودی یادمون رفت که پارسال دعا می کردیم خداجون یه خرده هوا گرم بشه یخ زدیم ،دستامون سوخت بس که با آب سرد باشگاه ظرفا رو شستیم (خیلی سخته یادآوری اون روزا و نوشتن بهتر اون وقایع شاید تو آینده بتونم بنویسم)خداجون چیکار می کنند اونایی که الان گاز ندارن  و با نفت خودشونو گرم می کنند اگه نفتشون تموم بشه چی می دونم تو به فکر همه هستی این ما هستیم که فراموشت می کنیم
ولی تا کسی تو بطن ماجراها نباشه نمی تونه هیچی رو درک کنه تا گذرت به دادگاه نیفتده نمی فهمی چه خبره تا گذرت به فرمانداری و شهرداری و شهرسازی و بیمارستان و آموزش و پرورش و... حتی به سینما و واحد خبر نیفته نمی فهمی چه خبره ،سرتو میندازی زمین و میگی همه به نحو احسن کارشونو انجام می دن اما اینم بگم خود ما هم جزو اونایی هستیم که کارمونو درست انجام نمیدیم که اگه اینطور بود افراد شایسته  تو بعضی پست ها بود و رهبرمون این قدر تنها نبود ورد زبونمون اینه که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بمان ولی هزاران بار بدتر از اونا هستیم یه نگا به خود،یه خلوت با خدا،یه آن تامل این واقعیت رو بهمون نشون می ده ای خدا تا میای حرف بزنی از دین وایمون میگن تو خیلی سخت میگیری همه رو فراری میدی از اسلام پیامبر این جوری بود و اون کار میکرد و... ولی اگه هزارتا کار دیگه انجام بدی کاری باهات ندارن دیگه ظرفیت نوشتن رو ندارم بقیه اش رو رو کاغذ می نویسم و بعدم مثل همیشه پارش می کنم چون ... فقط یک کلمه میگم روی مبل راحتی تو یک فضای گرم با یه قهوه داغ کنار خونواده بگی خدایا شکر کار مهمی نکردی کار مهم رو اونی که تو یه روستای دور افتاده با شکم خالی زیر یه خروار برف میره تو حیاط بلکم یه کم چوب پیدا کنه و بیاره خونه بسوزونه تا خودشو بچه ها و زنش و پدر و مادرش رو گرم کنه می دونی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برچسب ها: برف، سرما، اهر، زلزله، خدا، از یاد رفته، در برف مانده،

  • گلوله
  • بک لینک
  • تیم بلاگ
  • دست نویس