تبلیغات
ره گم کرده نقشه راه در قلب توست - در ادامه شبهات
تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1392 | 04:28 ب.ظ | نویسنده : ره گم کرده
این پست را اتفاقا تو یکی از سایتها دیدم  و ترجیح دادم اینبار بجای گذاشتن شبهه برای وهابیها از این مطالب استفاده کنم و فکر کنم اگه شما هم این مطالب رو بخونین به وضوح خواهید دانست که  اصلا نیازی به گذاشتن شبهه نیست چون اینا اصلا ... هستند فقط لطفا قبل از خواندن مطالب اونایی که ناراحتی قلبی دارند و نباید هیجان زده بشوند و زیاد بخندند یک لیوان آب کنارشون بذارن بعد از خوندن حتما نظر بدین که بازم نیازه اصلا راجع به وهابیها حرف زد یا نه.
1
2
3
شروع کنید به خندیدن


1)مرد ها می توانند در محل کار خود با زنان نامحرم محرم شوند، در صورتی که از سینه آن زنان شیر بنوشند.

2) مردها می توانند زنان خود را تنها با یک پیامک طلاق دهند.


3) میکی ماوس یک عروسک فساد انگیز است و باید نابود شود.


4) دختران مسلمان هرگز نمی توانند در نمایش ها نقش...

به ادامه مطلب برو تا بیشتر فیض ببری

 شیخ عبدالعزیز بن باز - مفتی اعظم سابق عربستان سعودی

1) مرد ها می توانند در محل کار خود با زنان نامحرم محرم شوند، در صورتی که از سینه آن زنان شیر بنوشند.

2) مردها می توانند زنان خود را تنها با یک پیامک طلاق دهند.

3) میکی ماوس یک عروسک فساد انگیز است و باید نابود شود.

4) دختران مسلمان هرگز نمی توانند در نمایش ها نقش پسران را بازی کنند.

5) پوشیدن پیراهن تولید شده باشگاه منچستر یونایتد انگلیس حرام است.

6) ورزش یوگا حرام است

فتواهای مفتی های وهابیت:

۱- پدر و دخترش داخل یک خانه نمی توانند باشند

۲- تکیه دادن زن به دیوار حرام است

۳- خیارسبزه  برای زنان حرام است

۴-گوسفند ماده  باید زنده به گور شوند

۵-مرد نمی تواند با همسرش محبت کند و او را ببوسد

۶-ابرو برداشتن حرام است(ما هم قبول داریم برای مرد اما نه برای زن)

۷-گذاشتن خیار سبزه در کنار میوه های دیگر حرام است

۸-رابطه با شیعه حرام است

۹-مجله خانوادگی "روتانا" چاپ کشور اردن در شماره جدید خود اعلام كرد:

«یکی از شیوخ وهابی، استفاده از رستوران‌های بوفه‌باز

(سلف سرویس) که در آن چندین نوع غذا سرو می شود را حرام اعلام کرد»!

۱۰-در همین راستا یک مفتی وهابی دیگری نیز "میکی ماوس" را مرتد و ریختن

 خون آن را حلال کرده است!! فارغ از اینکه میکی ماوس یک شخصیت کارتونی

 بوده و همین موضوع موجب انفجار بمب خنده در خبرگزاری‌های غربی

 و آمریکایی شده و دستمایه طنز طنزپردازان گردیده است.

۱۱-در فتوای دیگر از یک مفتی عربستانی برگزاری جشن‌ تولد و

 سالگرد ازدواج باطل‌ و حرام اعلام شده است.

۱۲-مركز مذكور همچنین در این بیانیه آورده است: اهدای گل به

بیمار علاوه بر اینكه از سنت های بلاد كفار است، هیچ منفعتی

برای بیمار نخواهد داشت، لذا اهدای آن امری بیهوده است


۱۳-در یکی دیگر از فتاوی علمای وهابیت که در الجزایر صادر شد، پرداخت نقدی زكات فطریه را حرام اعلام کردند.

فتوای احمقانه العریفی مفتی معاصر ومشهور وهابیت در مورد شیعه و اینکه شیعه قبل از اسلام در ایران وجود داشته!!!وهمچنین اگر پدری بخواهد با دخترش به تنهایی صحبت کند حرام است!!! آیا واقعا در سر این وهابیون چیزی بنام عقل هم وجود دارد،فکر نمیکنم!

شیخ «محمد بدیع موسى» شیخ وهابی سوری و یکی از اعضای جماعت اخوان‌المسلمون این کشور اعلام کرد «ارتش آزاد سوریه» با ارسال نامه‌هایی به شیوخ و مفتی‌های این جماعت از آن‌ها درباره تعرض و تجاوز به زنان علویه و کشتار کودکان این طایفه و حمله به خانه‌ها و مراکز محل سکونت آن‌ها استفتاء کرده است.

شیخ موسی می‌ افزاید: مفتی‌ها و شیوخ جماعت اخوان‌المسلمون تمام این موارد را مباح و حلال اعلام کرده و تأکید کرد که ما بیانیه‌ای صادر کردیم و در آن ضمن اینکه به وفاداری طایفه علوی به نظام حاکم بر کشور و نفرت دیگر طوایف سوریه از آن‌ها اشاره کردیم، ‌ تأکید نمودیم که ریختن خون‌ آن‌ها، تعرض به زنان آن‌ها، ‌ کشتن کودکان آن‌ها و حمله به محل سکونتشان مجاز و حلال است
محرم شدن به سبک وهابی+ماست مالی


  بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که در خبرها خواندید علمای سلفی و وهابی فتوا داده‏اند که: «اگر زن و مردی، نیاز و ضرورت به اختلاط داشتند ولی با هم نامحرم بودند، مرد بزرگسال می‏تواند ـ مانند طفل شیرخوار ـ با خوردن شیر از سینه‏ ی آن زن نامحرم، با او مَحرَم ‏شود!!!». این مفتیان وقتی با اعتراض مردم مواجه شدند این تبصره را زدند که: «لازم نیست که مرد، مستقیما از سینه‏ی زن شیر بخورد بلکه می‏تواند آن را در شیشه یا ظرف هم بخورد تا محرم شود!».

البته شیخ عبدالمحسن عبیکان که در بین وهابی‏ها میانه‏روتر است، رانندگان و خدمتکاران را از دایره شمول این فتوا خارج کرد و گفت: این فتوا در زمان نیاز و برحسب ضرورت و شرایط قابلیت اجرایی دارد. مسلمانان باید فهم درستی از فتواها داشته باشند!


فتوای عجیب مفتی وهابی: دیدن چهره نامزد از اینترنت حرام است

مفتی وهابی در یک فتوایی عجیب اظهار کرد که دیدن چهره نامزد از اینترنت حرام است


به گزارش ادیان نیوز، شیخ "عبدالمحسن عبیکان" در این باره گفت: در گذشته اجازه داده بودم که مرد چهره نامزد خو را از طریق اینترنت ببیند اما اکنون به این نتیجه رسیدم که امکان دارد مرد ضعیف النفس باشد و در صورت ازدواج نکردن با آن دختر، از عکس او در فضای اینترنت سوءاستفاده کند بنابراین نظر قبلی خود را پس می گیرم و ارتباط از طریق اینترنت بدین شکل را حرام اعلام می‌کنم.

وی در ادامه افزود: هنگامیکه از من پرسیدند آیا جایز است که از طریق یاهو مسنجر چهره نامزد را دید یا خیر، چنین گفتم که اساسا دیدن چهره دختر پیش از ازدواج با هدف ازدواج حق مسلم مرد است و کار حلالی به شمار می‌رود و در سنت نبوی نیز چنین آمده اما اگر قرار باشد از طریق اینترنت موجب سوءاستفاده و نشر فحشا شود، بنابراین حرام است.

گفتنی است به رغم صدور چنین فتوایی اما به دلیل برخی عادات و تقالید بسیار سنتی و رادیکال موجود در عربستان سعودی که گاهی حتی مانع دیدن چهره دختر پیش از ازدواج می‌شوند، طی چند سال اخیر بسیاری از پسران از طریق اینترنت چنین کاری می‌کردند.

در‌ گذشته یعنی پیش از دسترسی افراد به اینترن، پسران عربستانی تنهای برای دانستن چگونگی چهره دختری که می‌خواستند با وی ازدواج کنند، به شرح، توضیح و توصیفاتی ک مادر یا خواهر خود که به خواستگاری می‌رفتند اکتفا می‌کردند.

تازه ترین نمونه این رفتارها، شیخ شمس الدین صحه مفتی الجزایری فتوای عجیبی در مورد دو باشگاه رئال و بارسلونا صادر کرد: این مفتی اعلان کرده است که هر کسی روی لباسش آرم باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید باشد موجب بطلان نمازش می شود.»

نکته جالب توجه اینجاست که این مفتی علت صدور فتوای خود را به دلیل وجود صلیب در آرم باشگاه های یاد شده دانست.

هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!

مشایخ وهابی که به صدور فتواهای قتل و کشتار مسلمانان و پیروان اهل بیت (ع) مشهور هستند، فتواهای خنده داری نیز صادر می فرمایند! که خواندن آنها خالی از لطف نیست...


ـ پوشیدن کمربند ایمنی حرام است! زیرا مانع قضا و قدر می شود!!!


گ
فتن بسم ا... الرّحمن الرّحیم بدعت است


شیخ البانی: ذکر «بسم ا... الرّحمن الرّحیم» قبل از خوردن غذا بدعت و حرام است! زیرا در سنّت فقط لفظ (بسم ا...) آمده است!

(ترجمه قسمت منتخب به نقل از البانی): "در این حدیث؛ تسمیه در اول غذا با لفظ «بسم ا...» آمده و هیچ كلمه اضافه ای در آن نیست، و تمام احادیث صحیحی كه در این باب وارد شده (مانند این حدیث) كلمه اضافه ای در آنها وجود ندارد، و من هیچ حدیثی نمی شناسم كه كلمه ای اضافه تر در آن وارد شده باشد، و این بدعتی از سوی فقهاست، و امّا مقلّدان آنها، جوابشان مشخص است: آیا نمی بینید؟ "

بله ای شیخ! لفظ «الرّحمن الرّحیم» در صحاح نیامده، و چقدر تو باهوش بودی، ای شیخ جلیل! الحق که از ما، به صحیح و غیر صحیح داناتری، ولیکن بر این اساس تو و امثال تو یك بدعتی آوردید كه در هیچ جای صحاح نیامده، اینكه؛ رسول ا... (صلّی ا... علیه و آله) با دلار معامله نمی كرد که پیروان شما امروز با دلار معامله می کنند! و رسول ا... از ذكر اسم «الرّحمان و اسماء حسنی الهی» نهی نمی كرد، لابدّ صحاح تو، همان صحاح قرضاوی و شاه حسین و سادات و صدّام است كه همانا لایق هر سلطان و مفتی و دجّالی است...همچنین در روایت معصومین حصری وجود ندارد كه مستلزم توقف بر آن باشد، آنچه در این حدیث آمده؛ اسم «ا...» است كه می توان آن را با همان صفاتی كه خداوند خود را با آنها وصف كرده، وصف كنیم؛ چون هیچ حصری قرار داده نشده است و بنابر آنچه گفته شد این اضافه از باب اضافه استحسانی قرار می گیرد.

منبع: البرهان
ترجمه: سلام شیعه


کسانی که به دلیل ابتلا به بیماری آنفلونزای خوکی فوت کند، شهید هستند.


مشاور قضایی وزارت دادگستری عربستان گفت: کسانی که به دلیل ابتلا به بیماری آنفلونزای خوکی فوت کند، شهید هستند.

«شیخ عبدالمحسن عبیکان» مشاور قضایی وزارت دادگستری عربستان پس از مرگ چند نفر از مبتلایان به آنفلوانزای خوکی در عربستان، آنها را شهید خواند.

وی در اظهاراتی، با اشاره به حدیث پیامبر گرامی اسلام(ص)در رابطه با مرگهای ناشی از بیماریهای مهلک از جمله طاعون که ایشان آنها را شهید می دانست،تصریح کرد:انتشار گسترده این بیماری مهلک در جهان همانند وبا و طاعون باعث مرگ تعداد زیادی از انسانها خواهد شد.

لازم به ذکر است که وزارت بهداشت عربستان آخرین آمار کشته های این بیماری را 6نفر اعلام کرده است.

گفتنی است شیخ عبدالمحسن عبیکان از علمای معتدل و میانه‏روی عربستان محسوب می شود که چندی پیش با درخواست شورای امر به معروف و نهی از منکر عربستان مبنی بر تخریب برخی از اماکن تاریخی این کشور بشدت مخالفت کرد.


دعوا میان مفتیان وهابی بالا گرفت


من فقط گفتم که مردم در مورد آنان نظر خوبی ندارند و آنان را "لیبرال" می نامند. این توصیفی است که مردم نسبت به این دو مفتی دارند و نه بنده. اما بنده اهل لقب گذاشتن برای افراد و نسبت دادن به آنان نیستم. به گزارش شیعه آنلاین، شیخ «صالح بن غانم السدلان» چهره سرشناس وهابیت در عربستان سعودی چندی پیش شیخ «سلمان العوده» و شیخ «سفر الحوالی» از مفتیان وهابیت را "لیبرال" نامید.

در پی متهم کردن این دو چهره سرشناس وهابیت توسط «صالح السدلان»، اعتراض شدید آن دو برانگیخته شد و او را به باد انتقاد گرفتند همین امر موجب شد که او صبح امروز با صدور بیانیه ای رسمی حرف خود را انکار کند.

«صالح بن غانم السدلان» در بیانیه خود نوشت: اظهارات منسوب به بنده در مورد شیخ «سلمان العوده» و شیخ «سفر الحوالی» و اتهام لیبرال زدن به آنان را انکار و تکذیب می کنم. این دو برادران من هستند.

وی در ادامه افزود: من فقط گفتم که مردم در مورد آنان نظر خوبی ندارند و آنان را "لیبرال" می نامند. این

توصیفی است که مردم نسبت به این دو مفتی دارند و نه بنده. اما بنده اهل لقب گذاشتن برای افراد و نسبت دادن به آنان نیستم. من اصلا از الفاظ و اصطلاحات غیر عربی استفاده نمی کنم.

گفتنی است این اولین باری نیست که شیوخ و چهره های سرشناس وهابیت یکدیگر را با القاب و صفات مختلف مورد حمله و انتقاد قرار می دهند.

بادی گارد برای زنان ممنوع


به گزارش شیعه آنلاین، شیخ «یعقوب الباحسین» عضو هیئت علمای عربستان سعودی و از چهره های سرشناس وهابیت در این کشور، در جدیدترین فتوای خود داشتن بادی گارد برای زنان را اقدامی حرام دانست.

وی در این باره گفت: زنان حق داشتن محافظ شخصی و بادی گارد را ندارند زیرا این کار "خلو" غیر شرعی به حساب می آید و حرام است.

«یعقوب الباحسین» که با روزنامه فرامنطقه ای "الحیات" چاپ لندن گفت و گو می کرد، در ادامه افزود: زنان تحت هیچ شرایطی حق داشتن محافظ شخصی و یا بادی گارد را ندارند زیرا در این صورت ارتباط میان دو نامحرم برقرار می شود که در اسلام اقدامی حرام به شمار می رود و زنان مسلمان تحت هیچ شرایطی حق برقراری ارتباط با مرد نامحرم را ندارند.

گفتنی است داشتن محافظ شخصی و یا بادی گارد طی چند وقت اخیر در عربستان سعودی در میان خانواده های ثروتمند رواج یافته و به بحثی جنجال برانگیز در این کشور تبدیل شده است.


قبل از دست زدن به تلفن همراه یا دستگاه های الکترونیکی حاوی قرآن کریم، باید وضو گرفت.


به گزارش شیعه آنلاین به نقل از العالم، درحالیکه جدال سعودی ها درباره رؤیت هلال ماه شوال و عید سعید فطر هنوز ادامه دارد، صدور فتوایی جدید درباره ضرورت طهارت قبل از لمس دستگاه های الکترونیکی حاوی قرآن، جنجالی جدید در این کشور به پا کرده است.

"شیخ محمد بن صالح المنجد" درفتوایی عجیب تاکید کرد که قبل از دست زدن به تلفن همراه یا دستگاه های الکترونیکی حاوی قرآن کریم، باید وضو گرفت.

شیخ المنجد در صفحه خود در شبکه های اجتماعی تاکید کرد که پس از بحث های صورت گرفته با "شیخ عبدالرحمن البراک" به این نتیجه رسیدند که در صورت به نمایش در آمدن قرآن روی صفحه دستگاه الکترونیکی، آن دستگاه حکم کتاب قرآن را پیدا می کند، و در صورت محو شدن آن این حکم نیز لغو می شود.


پایگاه الوطن در این باره نوشت، با انتشار این فتوا، بحث و جدل های بسیاری بین سعودی ها در ارتباط با این موضوع آغاز شد، بصورتیکه برخی تاکید کرده اند که با توجه به این فتوا اگر تصویر قرآن روی صفحه تلویزیون به نمایش در آمد، تلویزیون نیز حکم کتاب قرآن را پیدا می کند و فقط
افراد با وضو می توانند به آن دست بزنند.


جشن تولّد نوزادان و سالگرد ازدواج


   جشن تولّد نوزادان و سالگرد ازدواج   


شیخ عثیمین از مفتیان وهّابیّت مى نویسد:

إنّ الإحتفالَ بعیدِ المیلاد للطفل، فیه تَشبّهٌ بأعداء اللّه؛ فإنّ هذه العادةَ لیست من عادات المسلمین، و إنّما ورثك من غیرهم، وقدثبت عنه صلى اللّه علیه وسلّم «إنّ من تشبّه بقوم فهو منهم»(1)؛

برپایى مراسم جشن تولّد براى اطفال، از عادات و سنّت‏هاى اسلامى نیست، بلكه از دشمنان به ارث رسیده است، رسول اكرم فرموده است: هر كس شبیه هر ملتى (از دشمنان اسلام) شود، از آنان محسوب مى‏گردد.

و در جاى دیگر مى‏نویسد:

وأمّا أعیاد المیلاد للشخص أو أولاده أو مناسبة زواج ونحوها، فكلُّها غیرُ مشروعة و هى للبدعة أقرب من الإباحة(2)؛

اگر كسى براى خود و یا فرزندان خود جشن میلاد بگیرد و یا مراسم سالگرد ازدواج برپا كند، كار خلاف شرع مرتكب شده و این كار به بدعت نزدیك‏تر است.


هیئت دائم افتاى سعودى در پاسخ به سؤالى پیرامون مراسم جشن تولّد مى‏نویسد:


وأعیادُ الموالد نوعٌ من العبادات المُحْدَثَةِ فی دین اللّه فلایجوز عملُها لأیٍّ من الناس مهما كان مقامُه أو دَوْرُه فی الحیاة(3)؛

جشن تولّد، نوعى از عباداتى است كه در دین افزوده شده و براى هیچ فردى اگرچه از شخصیّت‏هاى برجسته جامعه و داراى موقعیّت ممتاز هم باشد، جایز نیست.
(1) فتاوى منار الإسلام، ج 1، ص 43.
(2) مجموع فتاوى و رسائل ابن العثیمین، ج 2، ص 302.
(3) فتاوى اللجنة الدائمة للبحوث العلمیّة والإفتاء، ج 3، ص 83، فتواى شماره 2008.
منبع:http://moallem8.blogfa.com
برچسب ها: حرام، وهابی، خیار، دیوار، کمربند، منچستریونایتد، یوگا،

  • گلوله
  • بک لینک
  • تیم بلاگ
  • دست نویس